Selasa, 09 September 2014

ka sievietes auditorijā

Christian Audigier saka, ka tēma viņa 2008. gada pavasara kolekcijas parādīts LA Mercedes-Benz Fashion Week otrdienas pēcpusdienā ir "La Vie en Rose", bet labāk moniker varētu būt "Trashy franču Vamp," vai pat "Flashdance uz Acid" pamatojoties uz stilu, viņš nosūtīts uz leju melnā paklāju-and-mirdzēt skrejceļu.


Vīri veicies labāk nekā sievietēm Audigier šova; tie galvenokārt pupuk hantu hayati eceran multiguna termurah untuk merk exclusive hormon herbal yang asli di valkāja viņa paraksts Putnu rakstains lielizmēra Hoodies, viss izrotāts ar dizainera vārdu un asorti citiem motīviem, parasti izpildīts spoža kristāliem, Studding un izšuvumi. Lielākā daļa tika pārī ar džinsiem, encrusted ar Audigier milzīgo parakstu visā krēsla, atkal darīts mirdzēt, dažreiz pārī ar milzu galvaskausu, citreiz ar līdzīgām tetovējums-iedvesmoja motīviem. Tur bija militāra smilga daudzām vīriešu stilu, too;Pirmais vīriešu modelis pat valkāja militāru berete un apsveikuši fotogrāfiem beigās skrejceļa. Vestes bija liels, pārāk, un garas, Slouchy nogriešana bikses pievienoja ielu banda sajūtas.

Lai pārliecinātos, ka sievietes auditorijā (ieskaitot Brandy, Bai Ling, un diagrammu-papildināšanas dziedātāja Bettina) ieguvuši mazliet acu Candy, dizainers nosūtīja dažas vīriešu modeļus no valkājot nekas, bet trūcīgs pāris maskēšanās apakšveļa, pēc tam pievieno variācija ar kapuci superhero apmetņi nēsā pār apakšveļa, unzipped efektu pēc skrejceļa beigām. Viens no tiem bija, bet, ka āda izrāde nebija nekas, ko Christian Audigier iepazīstināja sievietēm. Tur bija baltā mikro-mini krekls kleita, velk virs tan biksītes, prievīte jostas, un milzīgais zeķes;melns krūšturis, prievīte jostas, un milzīgais zeķes nēsā ar plaša atvērtā olīvu tonēti lietusmētelis; ādas necaurlaidīgiem rakstains zelta legingi valkāt ar slouchy, off-the-plecu rakstains tee (toņu "Flashdance" un astoņdesmito gadu stilā tur); un melns krūšturis, pārī ar melnu spalvu boa, un caurskata pāris tan biksītes valkā virs melnās biksītes. Hooker šiks, patiešām, un veida Ielas, kas sūta darbspējīgā meitene ziņu.

Audigier s capper, sērija izskatās, ka kopā pilnīgi milzīgais tilla svārki košās krāsās rozā, zaļā un elektriskā zila izlikšana biksītes un prievītes zem, pārī ar Hoodies un atbilstošiem beretes, ir vakara izskatu, kas ir maz ticams, lai padarītu to jebkuri Holivudas sarkano paklāju.
Bet kā David Hasselhoff, kurš uzsāka savu pusaugu meitu Hayley redzēt vākšanu, komentēja Audigier pēc izrādes, "man tas patika, meitenes izskatījās lieliski!" Ne vārda par to, vai viņš būs let viņa meitene rāda viņas Audigier apakšveļu publiski, tomēr.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar